תשתיות הדור הבא

תשתיות היברידיות וענן

תשתית היברידית היא השילוב בין משאבים מקומיים ומשאבים מבוססי-ענן. תשתית זו יכולה לספק לעסקים את הגמישות ואפשרות ההתרחבות הנדרשים כדי לענות על צרכיהם המשתנים. דורקום עוזרת לעסקים לבחור את התמהיל הנכון של משאבים מקומיים ומשאבים מבוססי-ענן כדי ליצור את התשתית ההיברידית המתאימה להם.

דורקום מציעה גם מגוון רחב של שירותים שמסייעים לעסקים לנהל את התשתיות ההיברידיות שלהם. השירותים שלנו כוללים:

  • ייעוץ ותכנון
  • התקנה והגדרת תצורה
  • הדרכה ותמיכה
  • תחזוקה ושירות תיקונים

דורקום מחויבת לעזור לכם להפיק את המירב מן התשתיות ההיברידיות שלכם. צוות המומחים שלנו יסייע לכם לתכנן, להטמיע ולנהל תשתיות היברידיות מאובטחות, אמינות וחסכוניות.

כמה יתרונות בשימוש בתשתית היברידית –

  • גמישות: תשתית היברידית יכולה לספק לעסקים את הגמישות לחלק את עומסי העבודה בין משאבים מקומיים ומשאבים מבוססי-ענן, לפי הצורך. באופן זה, עסקים יכולים לחסוך עלויות IT ולשפר את יכולות ההתאוששות שלהם מאסון.
  • סקליביליות: ניתן להגדיל או להקטין את התשתית ההיברידית על פי צורך, כדי שזו תעמוד בדרישות העסקיות המשתנות. בדרך זו, עסקים יכולים להימנע מתשלום יתר עבור משאבי IT, ולהבטיח שהמשאבים הדרושים להם כדי לענות על צרכיהם זמינים בכל עת.
  • אבטחה: תשתית היברידית יכולה לספק לעסקים רמת אבטחה גבוהה יותר לעומת תשתיות מקומיות או מבוססות-ענן בלבד. הסיבה לכך היא, שהנתונים מאוחסנים בכמה מיקומים, עובדה המקשה על הגישה לתוקפים.

אנו מספקים פתרונות מקצה לקצה לתשתיות המחשוב – שרתים, אחסון, תקשורת, אבטחת מידע, וירטאליזציה וכמובן אינטגרציה. מומחי דורקום הינם בעלי ההסכמות הגבוהות ביותר של יצרני חומרה (HPE, HP, DDN), תקשורת (Aruba)  ותוכנות תשתית  (VMware, Nutanix). כמו כן, לחברת דורקום התמחות בהקמת אשכולות HPC, ובהן הקמה ותחזוקה של שניים מאתרי המחשוב הגדולים בישראל.

יישום הפתרון יכול להיות בענן הציבורי, בענן הפרטי של דורקום, באתר הלקוח או באירוח בדאטה סנטר. בנוסף למודל הרכישה המסורתי, מציעה דורקום מודל ייחודי של תשלום לפי צריכה גם לפתרונות on-prem.

מחלקת האינטגרציה של דורקום אחראית למתן פתרון מלא ללקוח, החל משלב התכנון, דרך ההסבה ועד לשירות לפי SLA ברמה של 7X24.

סיפורי הצלחה

גם ענקית הצמיגים Alliance בחרה את דורקום כשותף להטמעת מערכת HPE:

נוי אנגליסטר – מנהל מערכות המידע של Alliance
מסביר מה היו האתגרים העסקיים שגרמו לו לבחור במערכת HPE Nimble dHCI וכיצד אנחנו בדורקום ליווינו את הפרוייקט לאורך כל הדרך.

אלעד לב, מנהל Dorcom Grow בדורקום, בראיון אישי עם זאב זיסמן, מנהל תשתיות מחשוב באקו"ם – אגודת קומפוזיטורים, מחברים ומו”לים למוסיקה בישראל

חברת Guidline המספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים למאות חברות בארץ בחרה בדורקום ו HPE כשותפים למהלך שדרוג תשתיות המיחשוב והתקשורת שלה, זאת בעקבות גידול החברה, כניסה לשווקים בינלאומיים ומעבר למשרדים חדשים. צפו בעמית שני, CTO הקבוצה מספר על המהלך ועל היתרונות בבחירה.

צפו בסרטון המלא >>

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן